Rose Garden Akbük


ADH Emlak İnşaat’ın ilk büyük projesi olan Rose Garden (Gul Bahcesi) Didim Akbuk’te tamamlandı ve yaşam başladı. Projemiz toplamda 4.400m2 üzerine inşaa edilmiş olup toplamda 4 adet mustakil villa ve 14 adet daire ve dubleksten oluşan sitemizin inşaatında birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanılmış olup, duvarlarımızda çift duvar yalıtım sistemi kullanılmıştır. Rose Garden Complex Akbük yazlık evi anlayışına biraz lüks ve canlılık katarak farklı bir boyut kazandırmıştır.

Tüm villalarımız ve dublekslerimiz deniz manzarasina sahiptir. Mustakil villalarimizin kendine ait havuzu ve bahcesi bulunmaktadir. Dairelerimizin ise her bir blokta 1 adet yuzme havuzu olmak uzere 2 adet yuzme + çocuk havuzları mevcuttur. Havuz başı cafeterya ve 24 saat guvenliği mevcuttur. Konum olarak denize sadece 600m

Sizde bu görkemli projede yerinizi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Son 2 adet 2+1 yazlık daire ve son 1 adet müstakil villamız kalmıştır. fiyatlarımız, Sitemizi ve yazlık evlerimizi yakından görmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz