ADH İnşaat Emlak Sizlere, Didimde satılık yazlıklar, Akbükte satılık yazlık ve villalar, yatırımlık arsalar hakkında geniş portföy sunmaktadır

ADH EMLAK, ADH Turizm.Emlak.İnşaat.Ltd.Şti’ne bağlı olarak 11 yıldır Didim, Altınkum, Akbük ve çevresinde bulunan gayrimenkuller için siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Sektörde büyümenin yanı sıra, çıkan mali krizlere karşı hiç sarsılmadan ayakta kalan ve aynı istikrarla büyümeye devam eden sayılı firmalar arasındadır. Bu durumu yaptığımız doğru yatırımlar kadar, dürüst ve profesyonel çalışma prensibimize de borçluyuz. Her nekadar basit gibi görünse de ev/ yazlık satın almak zor bir iştir, ve siz değerli müşterilerimizin tereddütlerini anlıyor ve içinde bulunduğunuz kaygıları en az seviyede indirmeye gayret ediyoruz. Bizden herhangi bir gayrimenkul aldıktan sonra aldığınız rahat nefes ve yüzünüzde ki tebessüm bizim için en önemli maneviyattır.

Küçük Bir Çekirdekdik;

Sektöre ilk adımımızı 2006 yılında attık ve bu dönemde yalnızca emlak satış alanında faaliyet gösteren firmamız, şimdi ise, Başta inşaat olmak üzere, Otel sektörü, Araç kiralama, Havaalanı transferi, Konut kiralama gibi yeni iş kollarında da faaliyet göstermeye başlamış ve tüm bu işlerde de her zaman yeni yatırımlarla büyümeye devam etmiştir.

Neden Biz :

Yalnızca emlak alanında değil diğer tüm iş sektörlerinde önemli tek kavram vardır, dürüstlük. Ve ADH İnşaat Emlak olarak her zaman müşterilerimizin yanında durmuş ve onlara destek olmuşuzdur. Yalnızca Türkiye’den değil, başta Almanya olmak üzere, Fransa, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsviçre, İngiltere ve iskandinav ülkelerde yaşayan çok sayıda vatandaşımızı ev sahibi yapmanın mutluluğunu taşımaktayız. Sadece konut edinmek için değil, herhangi bir zamanda ofisimize uğrarsanız da size bu kişilerin anlaşmalarını ve aldığı evleri göstermekten mutluluk duyarız, ayrıca dilerseniz, istediğiniz kişilerle telefonda birebir görüşebilir ve hakkımızda gerçek zamanlı bilgi alabilirsiniz.

İnternet ve Konut alımı;

Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte internet, hızla büyümüş ve haberleşme kanalları olan tv ve gazeteyi geride bırakmıştır. Her sektör gibi bizde yenilikçi adımlarla internet ortamında yerimizi aldık. Şu anda yerli ve yabancı 6 adet websitemiz bulunmaktadır. Şunu siz değerli müşterilerimize belirtmek isteriz ki; internet ortamında aradığınız şeyi bulma imkanınız vardır, aynı zamanda dilediğiniz yerdeki konutları görebilir, hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz ancak gerçek olan şudur ki, her ne kadar internet ortamında görseniz de, almayı düşündüğünüz konutu gelip yerinde görmeden almayınız. İster bizden alın ya da almayın bu sitemizi ziyaret eden tüm misafirlerimiz için kat’i bir uyarıdır. Bu nedenle, ADH İnşaat Emlak olarak gerek yurt içinden gerekse yurt dışından gelecek olan misafirlerimize konaklama ve havaalanı transferi hizmetlerini ücretsiz sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey uçak biletinizi almak ve evleri gelip yerinde görmek. Geldiğinizde illa ki bir yer alacaksınız diye kaide yoktur, bazen gösterdiğimiz evleri beğenmemiş bazen de bu bölgeyi beğenmemiş olabilirsiniz, bunun sonunda da yine, sizden hiçbir ücret talep etmeden aynı konukseverliğimizle uğurlarız. Sizde gayrimenkul danışmanlığında bir marka haline gelmiş olan, ADH’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yeniliklerimiz ;

Rose Garden Boutique Hotel

Didim’de 10 yılı aşkın süredir inşaat ve emlak alanında hizmet veren ve yaptığı tüm işlerde kaliteden asla ödün vermeyen firmamız A.D.H Turizm.Emlak.İnşaat.Tic.Ltd.Şti. turizm alanında da yaptığı yatırımlarla da adından söz ettirmeye devam etmektedir. Akbük’te küçük bir butik otel ile turizm hayatına merhaba diyen firmamız 1 yıl gibi kısa bir sürede Ege bölgesinden binlerce konaklama tesisi arasından sıyrılıp, 9.1 gibi çok yüksek bir puan elde etmeyi başarmıştır. Elbette bu başarıda siz değerli misafirlerimizin de payı çok yüksektir.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

Pizza Hattı Restaurant

Pizza Hattı Restaurant, Akbük’te denize sıfır konumuyla Akbük’ün en köklü işletmelerinden birisi olup, Mükliyeti firmamız A.D.H Turizm.Emlak.İnşaat.Tic.Ltd.Şti. tarafından alınmıştır ve işletilmektedir, damak tadınıza hitap edecek farklı lezzetlerle tanışacağınız restoranımızda, sabah kahvaltısı, pide ve pizza çeşitleri, et yemekleri, ızgara, balık ve tava yemekleri bulabilirsiniz. Ayrıca alkollü ve alkolsüz içecek servisimiz de mevcuttur, Uygun fiyat ve kalitenin buluştuğu restoranımızda sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız.